Yetişkin film oyuncusu gittiği hastanede asistan doktorla cinsel ilişkiye girip OnlyFans hesabında yayınladı, doktor hakkında soruşturma başlatıldı

T24 Dış Haberler

İskoçya’da bir yetişkin film oyuncusu, Glasgow Kraliyet Çocuk Hastanesi’nde çekildiği belirlenen cinsel içerikli bir videonun yayınlanmasının ardından, hastane doktor hakkında soruşturma başlattı. 

Amatör olarak OnlyFans videolarından gelir elde ettiği ve aynı zamanda hastanenin de bir personeli olduğu belirtilen kadın, doktorların soyunma odasında bir asistan doktor ile yaşadığı cinsel ilişkinin görüntülerini OnlyFans hesabında yayınladı.

Hastane yetkilileri tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatılırken, bir hastane yetkilisi “Herhangi bir cinsel ilişkinin gerçekleşmesi gereken son yer, bir hastanenin pediatri ünitesidir. Klinik dışı özel hayatları bizi ilgilendirmiyor. Çalışanın, iş dışında seks videoları hazırladığı zaten yaygın bir bilgiydi ve kendisi bu konuda Facebook sayfasında oldukça açık davranıyordu. Bazı şeyler oldukça aşırıya kaçsa da, boş zamanlarında ne yapacağı ona kalmış. Fakat hastanede seks söylentileri yayılmaya başlayınca harekete geçmek zorunda kaldık” diye konuştu. 

Personelin, kendisinin ve diğer erkeklerin yer aldığı videoları ayrıca Twitter’da yayınlamak için sahte bir isim kullandığı da belirtildi.

Hakkında açılan soruşturma ile ilgili konuşmayan kadın, videolarını abone olmadan izleyip çoğaltanlar ile ilgili “Birinin seks kasetlerimi ekrandan kaydettiğini/kaydettiğini ve bunları iş yerim de dahil olmak üzere birden fazla kişiyle paylaştığını fark ettim. Video başına yalnızca 6,28 dolar ücret talep ediyorum.Videolarımı izinsiz kaydetmenin ve paylaşmanın suç olduğunu herkese hatırlatmak istiyorum. Eğer tüm videolar silinmezse ve paylaşımı durdurulmazsa o zaman polisi olaya dahil edeceğim. Hepimiz porno izledik, seks yaptık. Ben sadece kendiminkini kaydetmeye karar verdim ama bu, insanlara bunu doğrudan telefonlarına kaydetme ve bunu herkesle, özellikle de çalıştığım yerle paylaşma hakkını vermiyor” diye konuştu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x