Bunun Sıradan Bir Garaj Ya da Kulübe Olduğunu Düşünürseniz Feci Şekilde Yanılıyorsunuz! İçini Görünce Tüm Fikriniz Değişecek

Bir garajı hayal edin. Aklınıza ne geliyor? Muhtemelen araba park etmek veya ıvır zıvır depolamak için kullanılan karanlık, nemli ve küflü bir oda. Ama ya size bu algıyı tamamen değiştirecek bir garajdan bahsetsem?

İNANILMAZ DEĞİŞİM!

Bu garajın sahibi, sıradan bir garajı göz alıcı bir yaşam alanına dönüştürmeyi başardı. İnanılmaz bir değişim! Bu garajda yaşamak kim istemez ki?

Genellikle garajlar konforlu ve şık bir şekilde dekore edilmiş yaşam alanları olarak düşünülmez. Fakat biraz hayal gücüyle garajınızı eğlenceli bir oyun odasına, arkadaşlarınızla takılacağınız bir yere, misafir odasına veya Airbnb’de kiraya verebileceğiniz hoş bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz.

​​​​​​​

İNANMASI ZOR!

Bu şık evin bir garajdan dönüştürüldüğüne inanmak zor. Hem modern hem de ferah bir görünüme sahip. Garajın tasarımı oldukça zekice yapılmış. Ortadaki ahşap blok hem kanepe hem de masa işlevi görüyor. Arkasındaki merdivenlerden ise yatağa ulaşılıyor.

​​​​​​​

ŞİRİN YATAK ODASI

Yatak odası tam anlamıyla ayrı bir oda değil. Küçük bir merdivenle ulaşılan bu alan güneş ışığı alan şirin bir köşe. Ahşap yapısıyla modern bir görünüme sahip olan bu alan hem kanepe ve masa hem de yatak işlevi görüyor. Gerçekten çok fonksiyonlu!

FERAH MUTFAK!

Mutfaktaki büyük pencereler ferah bir ortam yaratıyor. Yemek pişirmek için yeterli alan var ve konuklarınız burada keyifli vakit geçirebilir.

Bu yepyeni garaj hem tatil evi olarak kiralanabilecek kadar mükemmel hem de birinin kalıcı olarak yaşayabileceği kadar yeterli alana sahip. Gerçekten harika bir dönüşüm!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x